Zdrowie 24 Edu pl

zdrowie jest najcenniejsze !

Jak Centra danych wpływają na sukces firmy?

Rozkręcamy własny biznes

Jak Centra danych wpływają na sukces firmy?

Postprzez Jolanta Adamczyk » 27 gru 2010, o 10:58

Dzisiaj sukces firmy zależy w dużej mierze od danych. Informacja jest jednym z głównych atutów, które prowadzą działalności konkurencyjne. Z danych takich podstawowych aktywów dla biznesu, ważne jest, że przedsiębiorstwa podejmują kroki, aby upewnić się, że ich dane pozostaną zabezpieczone i zawsze masz natychmiastowy dostęp do niej. Jednym z rozwiązań, które wykorzystują więcej firm, aby ich dane są bezpieczne jest centrach danych.
Jolanta Adamczyk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 14:34

Re: Jak Centra danych wpływają na sukces firmy?

Postprzez Ziemowit Kozłowski » 27 gru 2010, o 11:02

Tak to one ! Centrum danych jako specjalnie zaprojektowany budynek, w którym mieszczą systemy komputerowe, które obejmuje serwery i komputerowych komponentów. Układ centrum danych zawiera szereg pomieszczeń, które mają specjalne funkcje do ochrony systemów komputerowych przed uszkodzeniem.
Ziemowit Kozłowski
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 14:26

Re: Jak Centra danych wpływają na sukces firmy?

Postprzez Róża Gorska » 27 gru 2010, o 11:11

Dotyczy to również specjalne systemy filtracji powietrza, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu i kontroli temperatury, takich jak klimatyzacja upewnić się, że w pokoju nie stało się zbyt gorąco lub zimno. Poziom wilgotności są kontrolowane w celu powstrzymania wody, które mogą być szkodliwe dla systemu.
Róża Gorska
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 14:28

Re: Jak Centra danych wpływają na sukces firmy?

Postprzez Mirek Świrek » 27 gru 2010, o 11:15

Jaki główny będzie nacisk na centrum danych jakie uruchamiania aplikacje ?, które zarządzają centrum danych operacyjnych przedsiębiorstwa, takich jak ARM i systemów ERP. Często takie aplikacje będzie składać się z więcej niż jednego hosta z każdym hoście uruchomiony jeden składnik. Te pojedyncze elementy aplikacji mogą zawierać, serwerów plików, baz danych, serwery aplikacji ... itd. Jak dobrze, centra przetwarzania danych są wykorzystywane do tworzenia kopii zapasowych
Mirek Świrek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 14:23

Re: Jak Centra danych wpływają na sukces firmy?

Postprzez Alfons N. » 27 gru 2010, o 11:16

Firmy będą zapisać się do tych kopii zapasowych usług oferowanych przez centrum danych. Szyfrowane kopie zapasowe mogą być dostarczane za pośrednictwem Internetu do innego centrum danych, gdzie są one bezpiecznie przechowywane. Data Center umożliwia firmom odzyskania danych w przypadku awarii, która powoduje utratę danych na temat systemów komputerowych firmy.
Alfons N.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 gru 2010, o 14:25


Powrót do Biznes (prowadzenie firmy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron
 

Kto przegląda forum

Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (20) było 3 maja 2019, o 00:08

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość